Přítelkyně.cz

4. cvičební sexuální pozice ''Ve stoje''
Publikováno: Neděle, 12.06. 2005 - 08:39:57
Téma: Cvičení


4.  cvičební sexuální pozice "Ve stoje"

Jak na to?
Oba stojíte naproti sobě. Obtočíte nohy kolem jeho hýždí tak, aby do vás mohl proniknout. Pro nesportovce doporučujeme pomůcku v podobě kuchyňské linky, jídelního stolu, nebo řeznického špalku, kam se můžete během akce posadit.

Foto: © Wolfgang Goldmann


Co vám to přinese:
Při držení jako ve svorkách pracuje hlavně svalstvo dolních končetin. To posiluje oblasti stehen a  lýtka. Tím docílíte krásných nohou, které se hodí k minisukním.
 
Co to přinese jemu: Tato pozice je vysoce efektivní pro celé tělo. Stehna, záda, lýtka, zadek, břicho – těžko zůstane nějaká část nevyužita. Nohami určuje směr pohybu, hýžďové svaly se starají o pohyby pánve vpřed a vzad.  


Speciální cviky pro vás: Pověste se rukama okolo jeho krku, zvedněte zadek a pohybujte se stejně jako on. Je to perfektní cvik pro deltový sval. Ale i bicepsy a svaly na předloktí musí při tomto cviku těžce pracovat. 

Speciální cviky pro něj:  Chytne vás oběma rukama pod vašimi hýžděmi a zvedne je výš. A tak už trénuje svaly na rukách. Biceps táhne nahoru, svaly na předloktí se starají o to, že můžete být v pozici, v jaké jste.Tento článek si můžete přečíst na webu Přítelkyně.cz
http://www.pritelkyne.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pritelkyne.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=448