Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Jemné čištění pleti: Recepty pro všechny pleti
Vendulka

Jemné čištění pleti: Recepty pro každou pleť

Jemně, lehce a přesto intenzívně - především k čištění citlivé pleti jsou používány kvalitní a nezávadné produkty, na které jsou kladeny enormní požadavky. ?e je  však možné také zcela přírodní cestou, dosáhnout vyčištění pleti, vám ukážou naše recepty - pro všechny platí: Po použití smyjte vlažnou vodou!


Slunečnicové mléko
Pro normální ple?. Namočte krátce vatové tampónky v mléce, lehce vymačkejte a navlhčete slunečnicovým olejem. S takto připravenými tampónky odličte make-up. Poté smyjte zbylou směs mléka a olej vlažnou vodou.

Heřmánkovo-pampeliškové-mléko
Pro bledou a pórovitou ple?. Převařenou vodu přelijte přes 3 lžíce nasekaných heřmánkových květů a 2 lžíce pampeliškových listů.  Dobře promíchejte a nechte 12 hodin táhnout. Přimíchejte  140ml mléka a  ještě nechte 2 hodiny odstát, sceďte přes perfektně čisté sítko nebo sterilní obvaz, naplňte do vyvařené skleničky a nanášejte na ple? ráno a večer.

Heřmánkové mléko
Pro suchou ple?. 2polévkové lžíce čerstvého mléka a 2 polévkové lžíce heřmánku smíchejte a naneste na ple? vatovými tampóny.

Mléko z černého bezu
Pro mastnou ple?. 2 lžíce várky černého bezu smíchejte se dvěma lžícemi mléka. Naneste na ple?. Tento recept je také velmi účinný proti červeným žilkám.

Jogurtovo-medová-čistící emulze
Pro všechny typy pletí. 150ml jogurtu a 3 lžíce medu dejte na pánev a na mírném ohni rozmíchejte. Nechte 5 hodin táhnout, naplňte do vyvařené uzavírací sklenice a dejte do ledničky. Velmi intenzívně čistí a změkčuje ple?.
 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek