Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Nové sekty od Martini
Vendulka

Nové sekty od Martini

Skvělá volba pro slavnostní přípitek nebo k přivítání Nového roku
Martini a jeho jednotlivé varianty zná téměř každý. V říjnu letošního roku obohatily stávající portfolio v České republice také tři novinky v podobě Martini sektů. Konkrétně se jedná o Martini Rosé Sekt, Martini Dolce Sekt a Martini Brut Sekt.


Všechny novinky jsou nyní k dostání za cenu 269,- Kč.

Plánujete oslavu narozenin, sv. Valentýna, úspěchu v zaměstnání, anebo se chystáte na silvestrovskou oslavu? Pak vás jistě čeká výběr a nákup sektu, kterým si se svými blízkými v tyto významné okamžiky připijete. Jestliže chcete zkusit něco nového, ale zároveň si být jistí kvalitou, tak právě Martini sekty jsou tou pravou volbou. V Itálii si své příznivce našli jejich předchůdci již na začátku 19. století. Postupem času se staly vyhledávanými také v jiných evropských státech, ale např. také v Americe, Mexiku nebo Asii. Nyní si můžeme Martini sekty dopřát také u nás v České republice, a to ve třech variantách - Martini Rosé Sekt, Martini Dolce Sekt a Martini Brut Sekt. Doporučená maloobchodní cena všech šumivých vín Martini činí 269,- Kč.

Jednotlivé varianty Martini sektů

Martini Rosé Sekt
Je vyváženým a lahodným šumivým vínem, v němž se harmonicky snoubí syté dřevité aroma s výraznou chutí ovocných vín. Základ tvoří kvalitní hrozny, které byly vypěstovány v italských oblastech Piedmont a Veneto. Martini Rosé Sekt je charakteristický příjemnou vůní připomínající chuť citrusových plodů, dále pak šalvěje a broskví. V chuti je patrná také dřevitost, která je jemně doladěna tóny violek a divokých růží.


Martini Brut Sekt
Martini Brut Sekt tvoří kombinace kvalitních severoitalských odrůd hroznů pro šumivá vína rostoucí především v oblasti Veneto – konkrétně Chardonnay, Sauvignon, Prosecco, italský Ryzlink apod. Víno má jemnou, mírně aromatickou vůni původních hroznů obohacených intenzivnějším aroma, které do něj přináší typické kvasinky využívané při výrobě Martini. Při jeho konzumaci ucítíte na patře osvěžující úvod, po kterém následuje jemná a plná chuť. 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek