Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Zpestřete si Vánoce s květináči ve vánočních barvách
Vendulka

Zpestřete si Vánoce s květináči ve vánočních barvách

Nevíte, jak zkrášlit Váš interiér v nadcházejícím předvánočním období? Nebo jaký vyberete originální vánoční dárek? Společnost Plastia Vám přináší tip na elegantní doplněk do interiéru a dokonalou péči o královny květin - Orchideje.


Samozavlažovací květináče Plastia Mimosa Orchidea splňují oba dva požadavky: uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, stejně tak jako potřeby rostlin. Orchideje nyní můžete pěstovat v šesti nových, vánočně laděných barvách – měděné, zlaté, stříbrné, vínové, zeleném a růžovém kovu.

„V chladném předvánočním období se více soustředíme na design květináčů a téma výzdoby interiérů,“ říká Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia. „Proto přicházíme na trh s šesti novými, typicky vánočními barvami. Zákazníci tak svůj interiér mohou ladit ve vánočním duchu a navodit tak tu správnou atmosféru,“ dodává Lenka Novotná. Doporučená MOC: 379,- Kč

Díky speciálnímu zavlažovacímu systému, který květináče Mimosa nabízí, se nemusí pěstitelé starat o každodenní zavlažování pro orchideje. Květináče okouzlí nejen svým elegantním designem a pestrou škálou trendových barev. Důležitá je i výměnná vložka s knoty v květináči, která zaručuje možnost měnit jeho barvu podle svých představ a bez přesazování. Stačí zakoupit nový obal a květinu i s vložkou do něj vložit. Ke květináči je přidaný hladinoměr, který ukazuje množství vody v rezervoáru. Pěstování květin v samozavlažovacích květináčích je opravdu snadné.

Fotogalerie:
 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek