Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Originální přírodní svíčky Yankee Candle pro podzimní pohodu
spoluprace

Originální přírodní svíčky Yankee Candle pro podzimní pohodu

Dny se zkrátily a večery prodlužují, příroda kolem už není tak veselá a slunné teplo střídají deštivé a chmurné dny. V takových chvílích člověk potřebuje světlo, nejlépe hřejivé mihotavé plamínky svíček. Pokud jsou navíc voňavé a jejich vůně je čistě přírodní, příjemná nálada je ihned zaručena.


Skvělou volbou jsou americké svíčky Yankee Candle. Jsou stylové a dlouhotrvající. Vyráběny jsou z nejkvalitnějších přírodních extraktů a esenciálních olejů pocházejících z různých koutů světa. Každá esence voní tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná. Nadlouho provoní interiér a voní do posledního záblesku plamínku. I díky těmto přednostem se značka Yankee Candle stala světovým měřítkem kvality vonných svíček a nejoblíbenější značkou v Americe.

Bohatou kolekci celoročních vůní doplňuje každý rok originální sezonní nabídka. K letošním podzimním novinkám patří svíčky s takovými lákavými názvy jako Mandlové sušenky (Almond Cookie), Měsíční sklizeň (Moonlight Harvest), Farmářův jarmark (Farmer‘s Market) či Podzimní ovoce (Autumn Fruit). Skrývají v sobě lahodné vůně sladkých bobulí, šťavnatých jablek a hřejivého koření. Řadu novinek doplňuje podzimní klasika jako skořicová Cinnamon Stick nebo Cinnamon & Sugar, hrušková Orchard Pear, božské vanilkové kombinace (např. Vanilkový dortík – Vanilla cupcake) či aromata brusinek (Brusinkové čatní – Cranberry Chutney). Svíčky vynikají dlouhotrvající vůní, která okamžitě provoní interiér. K dostání jsou tato aromata v několika provedeních – ve stylových skleněných dózách tří velikostí, jako vosky do aromalamp nebo i jako vůně do auta či pokojové spreje.

Svíčky Yankee Candle nabízí pouze několik vybraných obchodů, mezi nimi například e-shop s dárkovými předměty Almara-shop.cz. Podzimní řadu doplní v následujících týdnech i vánoční kolekce, která zahrnuje další množství zajímavých novinek.
 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek