Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Týdenní horoskopy od 17.8.2009 do 23.8.2009
Vendulka

Týdenní horoskopy od 17.8.2009 do 23.8.2009
Vypracovala Naďa Šmídová

Událostí týdne bude NOVoluní ve Lvu které nastane ve čtvrtek 20.8. ve 12:02hod. Více se dočtete u svého Slunečního znamení.

Beran (21.3. - 21.4.)
V první polovině týdne buďte opatrní při cestování, a navštívíte-li neznámé místo - tak dvojnásob!


Držte se svého selského rozumu, na kibicování druhých nedejte, a bude-li na vás někdo spěchat, nenechte se znervóznit a dělejte si všechno svým tempem. Dny okolo NOVoluní které proběhne ve čtvrtek ve 12:02hod otevře nějaké téma vztahující se k dětem, mileneckým vztahům...Zamyslete se zda si něco neodpíráte a přitom po tom velmi toužíte! Možná se hodně vašich rozhovorů se bude týkat početí dalšího potomka, nezadaní dostanou navázat partnerský vztah...Během víkendu se jedno přátelství pro vás stane důležitější. Uvědomíte si díky nějaké nestandardní situaci, že máte vedle sebe opravdu člověka na kterého se ve všem a kdykoliv můžete spolehnout.


Býk (22.4. - 21.5.)
Nepředvídatelným ba nevrlým chování si můžete v první polovině týdne vykoledovat menší úraz. Tak sami sebe zpomalte, nespěchejte a na nákupy nechoďte sami. Jakmile totiž okamžitě nenajdete to co budete chtít koupit, můžete se začít vztekat, takže jedna ""studená" hlava jako doprovod se vám až do středy bude hodit. Dny okolo NOVoluní které nastane ve čtvrtek ve 12:02hod vytáhnou na světlo nějaké rodinné tajemství, něco, co mělo zůstat skryto ostatním členům rodiny. Je to ale i šance se s tím poprat a neopakovat v budoucnu chyby svoje ani vašich předků! Během víkendu mnozí neodoláte a navštívíte nějakou výstavu, patrně se bude vztahovat k módě, šperkům. Může vás to natolik inspirovat, zejména máte-li umělecké nadání, že začnete vážně zvažovat o změně směru své kariéry.


Blíženci (22.5. - 21.6.)
V první polovině týdne můžete samo sobě škodit impulzivním chováním a uspěchaným rozhodnutím. Nečekané zapeklité situace vás totiž zaskočí, vy začnete pospíchat, nebudete dávat pozor, a pokud sami sebe nezklidníte, lze předjímat i menší úraz. Ve dnech okolo NOVoluní ve Lvu které nastane ve čtvrtek ve 12:02hod se mnozí zamyslíte nad tím, zda vaše vztahy s lidmi se kterými se denně potkáváte nevyjímaje sourozence nepotřebují trošku obrousit hrany. Máte okolo čtvrtka šanci podat si ruku s rozhádaným sousedem, udobřit se se sourozenci...V neposlední řadě byste měli prozkoumat i jak s lidmi komunikujete povšechně! Máte-li děti, během víkendu jim budete rozumět beze slov! Pozor ale na přílišnou pečlivost a starostlivost, to jim může mírně vadit, zejména jsou-li vaše ratolesti v pubertě.

Rak (22.6. - 21.7.)
V první polovině týdne okolo vás budou mnozí doslova vyšilovat, pospíchat, což vám bude notně proti srsti neb vy si budete chtít vše dělat svým tempem. Nenechte se nikým popostrkovat, ani v zaměstnání při práci, ani doma při běžných domácích pracích! Pokud vás někdo začne hecovat při řízení automobilu, dotyčného vysaďte! Čtvrteční NOVoluní ve Lvu nastaví virtuelní zrcadlo vašim financím, tomu jak si vyděláváte na živobytí, mnozí se zamyslíte nad tím, zda se jenom nehoníte za penězi a zda jste nějaký talent v honbě za finančními zisky v posledním období "neodložili do kouta"...Během víkendu bude Luna přecházet přes asteroid Ceres, tak je jasné že rodině snesete modré z nebe, dokonce se někteří - pokud jste muži - ujmete kuchyně a připravíte nějakou laskominu.
 
Lev (22.7. - 22.8.)
Od úterý odpoledne budete mít přehršle energie, neb Luna vejde do vašeho znamení. To bude dobře, neb díky nějaké méně příjemné zprávě budete muset pozměnit svůj program a při řešení nečekaného problému se vám energie, kterou vám Luna propůjčí, bude hodit. Ve čtvrtek ve 12:02hod nastane NOVoluní ve vašem znamení a ukáže vám jako v "přímém přenosu" zda jako správní vládci umíte pokorně shrbit hřbet a pomoci druhým když je to třeba. Jestliže tomu tak není, ve dnech okolo NOVu máte skvělou šanci změnit svoje zvyky. Ale hlavně čtvrtek je den, kdy můžete odstartovat něco nového - tak se snažte! Během víkendu si dejte pozor na přílišnou obětavost, zejména když vás požádá soused či blízký příbuzný o pomoc. Ono to totiž může dopadnout tak, že oni následně budou sedět, bavit se u bábovky a kávy, a vy za ně budete dělat nějakou práci!


Panna (23.8. - 22.9.)
První polovina týdne se snažte slovně napravovat intimního partnera. Navíc si nebudete zcela jisti že máte pravdu, tak nechte řešení na konec týdne. Vyjadřovat se totiž budete mírně neomaleně, dokonce si občas budete protiřečit. Dny okolo čtvrtečního NOVoluní nechají vyplout něco z vašeho podvědomí. Nemusí to být zrovna příjemné neb se může jednat o něco, na co jste se rozhodli zapomenout a přitom jste to nechali nedořešené...Nyní máte šanci skoncovat s noční můrou tak před tím co vypluje napovrch neutíkejte! Vaše starost o potomky potažmo rodinu bude během víkendu příkladná, ale můžete to i přehánět! Uvařte jim dobrý oběd, připravte nějaký atraktivní výlet, ale pozor si dejte na tendenci chtít za to odměnu, můžete si totiž za svoji péči např. nárokovat volný čas svých nejbližších...hlavně dětí.


Váhy (23.9. - 23.10.)
V zaměstnání se počátkem týdne nenechte vyprovokovat nadřízeným či nadřízenou, kteří budou evidentně ve špatné náladě. Navíc budou měnit názor tak rychle, že budete zmateni neb nebudete tušit, co si za změnu vymyslí za chvíli. Ve dnech okolo NOVoluní, které nastane ve čtvrtek ve 12:02hod byste si měli udělat seznam svých nesplněných přání...snů..Dostanete totiž šanci si splnit i to, o čem jste neřekli ani svým nebližším! Tak hlavně čtvrtek neprolelkujte - další šanci už nemusíte dostat! Velký, možná až přehnaný rodičovský instinkt ve vás během víkendu probudí Luna přecházející přes asteroid Ceres. Tak se lehce může stát, že se ve všem budete podřizovat rodině, dětem, a dokonce soucitní budete i v případě, kdy byste naopak měli někoho pokárat.


Štír (24.10. - 22.11.)
V první polovině týdne může vaše impulzivita, nesoustředěnost a netrpělivost zapříčinit konflikt mezi vámi, partnerem, dětmi. Pokud jste nedávno navázali vztah o který hodně stojíte, doporučuji vám až do středy rušit ¨schůzky, zbytečně byste se předvedli jako nevrlé partneři. Čtvrteční NOVoluní ve Lvu nastaví zrcadlo vaší kariéře a je možné, že se rozhodnete pro malou rekapitulaci své profesní úspěšnosti. To bude dobře neb jen tak můžete přijít na to proč se vám někdy nedařilo a začít jinak, nově! K novým začátkům je čtvrtek totiž ideální! Ve dnech víkendu se připravte na to, že velmi citlivě budete prožívat neúspěchy druhých. Dokonce se můžete vžívat do jejich bolesti, a jejich ztrátu budete prožívat jako svoji vlastní. Dokonce i když vás někdo podvede, soucitně dotyčného pohladíte slovem. To, že byste měli být zvláště opatrní na osůbky, které by vás mohli nějak využít či ošidit asi psát ani nemusím...


Střelec (23.11. - 21.12.)
Někdo z kolegů začne v první polovině týdne zkoušet vaši trpělivost, a je na vás zda se necháte vyprovokovat a bouchnete, či dotyčnému ukážete záda. Doporučuji zvolit druhou variantu, neb se domů můžete vracet nevrlí, a vztek si vybíjet doma, v rodině. Dny okolo čtvrtečního NOVoluní vás přimějí zamyslet se nad svými znalostmi, vzděláním. NOV vám dodá odvahu začít něco nového studovat, dál se vzdělávat, také posílí vaše sebevědomí takže daleko razantněji začnete obhajovat svá práva. V neposlední řadě NOV mnohé nasměruje k cestování...Váš idealismus během víkendu bude přímo čítankově ukázkový! Klidně přispějete na charitu, a nebudete se zajímat zda jste nedali peníze nějakému podvodníkovi, přátele pozvete k sobě domů a budete je obskakovat tak, že možná někdo z rodiny zažárlí a následně vám vyčte, že o blízké tak jako o přátele nepečujete.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Před cestou autem si nechte v první polovině týdne zkontrolovat technický stav a při jízdě nikam nepospíchejte, ono vám nic neuteče. Vyhněte se sousedům, sourozencům raději ani nezvedejte telefony, a na ulici nereagujte na človíčka, který bude na chodníku něco velmi dramaticky sdělovat kolemjdoucím. Co se týče citů a emocí - díky NOVu se uprostřed týdne nemusíte cítit "ve své kůži"...Myšlenky se vám budou stáčet k financím, majetku, mnozí dokonce začnete přemýšlet kdo dává do kasy víc a kdo míň... Na přetřes může přijít i nějaké dědictví...Během víkendu mnozí popřemýšlíte nad změnou kariéry. Nadchne vás nějaký článek nebo pořad vztahující se ku zdravé výživě a vy v tom pro sebe uvidíte příležitost profesního uplatnění. Pozor ale na to, jak se chováte k nejbližším. Můžete svoji lásku podmiňovat nějakou úsluhou, službičkou, prostě - něco za něco..


Vodnář (21.1. - 18.2.)
V první polovině týdne si hlídejte svoji naivitu, neb na první pohled skvělé finanční příležitosti se následně rozplynou jako pára nad hrncem, takže až do středy okolo financí nic nepodnikejte. Pokud se vám doma porouchá nějaký elektrospotřebič, sami nic neopravujte a zavolejte odborníka. Pokud se vám vaše ratolesti budou zdát vzpurné, jako utržené z řetězu, nekomandujte je, ale snažte se pro ně najít nějakou zábavu, hru! Dny okolo čtvrtečního NOVoluní vynesou na povrch nějaký problém týkající se intimního nebo obchodního partnera. Ať již půjde o cokoliv, vyřešte to, jinak v problémech uvíznete a další půlrok si můžete připadat jako v pasti! Pokud se vám během víkendu do života připlete žena, která vás nadchne svojí životní filozofií, či svými názory, pozor na to, neb vás může doslova ošálit a vy ze dne na den změníte svůj životní styl, ale je otázkou zda vám to bude ku prospěchu, neb nic se nemá přehánět, a mnohé může mít návaznost na nějaké náboženství, sektu, což by vám postupně ubíralo na svobodě v rozhodování.


Ryby (19.2. - 20.3.)
Ačkoliv jste velmi citlivé znamení, v první polovině týdne se můžete proměnit v jedné vteřině ve velmi dravé ryby! Nic si slovně nenecháte líbit, pokud se vám partnerský protějšek bude pokoušet něco vysvětlit, začnete mu či ji skákat do řeči, pokud podnikáte, nenecháte svého obchodního partnera dokončit větu, prostě až do středy si s vámi ti nejbližší v klidu moc nepopovídají! Zdraví, denní režim, zaměstnání...to jsou témata která si pro vás přichystalo NOVoluní, které nastane ve čtvrtek ve 12:02hod. To jsou oblasti které uvidíte v úplně jiném světle. Nebraňte se změnám jinak se z vás stanou workholici a nedostatek relaxace, odpočinku se samozřejmě odrazí i na vašem zdraví. Započněte s nějakou očistnou kůrou či dietou - NOV je totiž zárukou že s tím za několik dní neseknete!
Pocit silné ba sexuální provázanosti s nějakým človíčkem ve vás vyvolají víkendové konstelace, zejména se to týká těch, kteří navázali vztah v nedávném období. Můžete si totiž vytvořit vůči partnerovi citovou a sexuální závislost a díky tomu nezkoumat, zda je pro vás vztah přínosem či těžkým břemenem.

Vypracovala Naďa Šmídová
telefon 603 422 219
e-mail : nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek