Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Týdenní horoskopy od 13.7.2009 do 19.7.2009
spoluprace

Týdenní horoskopy od 13.7.2009 do 19.7.2009
Vypracovala Naďa Šmídová

Beran (21.3. - 21.4.)
Luna vstoupí v pondělí v 16:42hod do vašeho znamení, proto se mnozí až do 15.7. budete chovat autoritativně, někteří i jako generálové "na svém písečku..""! Konstelace navíc začnou velmi nahrávat nezadaným neb se mohou zamilovat klidně i na ulici, a budete se chovat tak sebevědomě, že odolat vám natož odmítnout schůzku nepůjde!


Vaše sebevědomí stoupne uprostřed týdne ještě víc díky financím, neb zajištění je pro vás velmi důležité a pohled do vašeho konta potažmo na jeho konečnou sumu samo o sobě ve vás vyvolá doslova euforii! Pozor si ale dejte na to, co slibujete nadřízeným či kolegům. Můžete v nepozornosti slíbit nějaký záskok za kolegu či kolegyni na dovolené, což se ale může protáhnout a vy budete nuceni pracovat delší období za dva! Opatrní buďte během víkendu při řízení motorového vozidla a povšechně při pobíhání po ulicích v okolí svého bydliště, zejména jste-li narozeni během dne. Naopak vyskytne-li se nějaký technický problém, hravě si s ním poradíte, a je jedno zda jste muž či žena!


 


Býk (22.4. - 21.5.)
Vytvořit si nějaký tajný finanční fond se může pro vás stát prioritou dnů zkraje týdne! Na stranu druhou budete myšlenkami lítat v oblacích, v souhvězdí Persea, v blízkosti hvězdy Mirfak, a postavení planety Mars naznačuje, že se naprosto bez problémů můžete zbavit nějakého problému, který vás v posledním období mírně psychicky vyváděl z rovnováhy. Za to že všemu budete chtít uprostřed týdne a to doslova "přijít na kloub" ve vás vyvolá Luna ve vašem znamení v trigonu na planetu Pluto. A to bude jen dobře neb vás nikdo neoblafne! I vaše paměť bude skvělá, vzpomenete si totiž i na podrobnost, maličkost, kterou vám někdo řekl před mnoha týdny. Pořádek ve financích si uděláte během víkendu. Mnozí přikročíte dokonce k zásadnímu rozhodnutí, za co utrácet a co je nadbytečný přepych. Možná tím v rodině někoho naštvete, ale je fakt že vše si dopředu perfektně spočítáte a budete usínat s klidným pocitem, že se v dalším období nedostanete do finančních potíží.


Blíženci (22.5. - 21.6.)
Pokud toužíte stát se členy nějaké skupinky lidí která má například stejné zájmy či sdílíte společnou životní filozofii, počátkem týdne máte jedinečnou šanci se začlenit potažmo navázat kontakt s lidmi, se kterými budete trávit volný čas a stanete se i přáteli! Všechno co vám v životě překáží vám připomenou uprostřed týdne Luna s mocnou planetou Pluto, ale dají vám také příležitost se nějakého nepříjemného břemene zbavit. Může se to týkat i citů! Pokud vás např. blízkost nějakého člověka již delší dobu stresuje, bez obalu mu dáte najevo, že v jeho přítomnosti se vám ""hůře dýchá"...a doslova dotyčného odstřelíte do bezpečné vzdálenosti...Mars ve vašem znamení v sextilu na vašeho vládce Merkura vás budou ke konci týdne neustále pobízet k větší hovornosti, proto občas budete připomínat "Chytrolíny" neb kam přijdete, tam budete mít tendenci druhé poučovat, a přesvědčovat je o své životné filozofii! Tak si během víkendu občas připomeňte že je diplomatické nedávat rozumy tam, kde vás o to nikdo nepožádá!


Rak (22.6. - 21.7.)
Zkraje týdne budete mnozí postaveni před rozhodnutí zaujmout vedoucí pozici. Ikdyž se např. bude jednat o záskok během dovolených, neváhejte, neb si alespoň vyzkoušíte jak umíte ostatním velet! Uprostřed týdne mnozí zjistíte že máte velkou důvěru přátel, neb se vám nejeden človíček svěří se svým tajemstvím, problémy. Dostanete navíc šanci navázat velmi pevné a přínosné přátelství, pokud jste nezadaní, může se jednat o velmi hluboký partnerský svazek. Pokud sami se sebou potažmo v myšlenkách řešíte nějaké dilema, během víkendu dostáváte skvělou příležitost se někam zašít a v duchu si probrat co a proč vás tíží, co vám ve vašem životě vadí.


Lev (22.7. - 22.8.)
Ačkoliv to bude zkraje týdne na první pohled dělat dojem že jste s přáteli jeden hlas, naopak to bude ve vás vřít. Ale připomínky si necháte na jindy, protože na dohadování například o politice s přáteli či kolegy nebudete mít náladu - potažmo hádky by vám dobrou náladu pokazily. Proto se začnete tvářit, že se vším souhlasíte neb podvědomě vytušíte, že si svoje řeknete jindy! Uprostřed týdne intuitivně vycítíte, že atmosféra ve vaší kariéře vám dává šanci si polepšit, dokonce mnozí dostanou nabídku vyššího postu. Pozor ale na žárlivé kolegy, neb to že vy stoupáte nahoru nemusí někdo skousnout!
Pokud během víkendu v čemkoliv vznikne nějaký chaos, Merkur ve vašem znamení vám vždy napoví "kudy vede cestička" ven! Navíc budete hovornější, a dokonce překvapíte ostatní velmi originálními nápady!


Panna (23.8. - 22.9.)
Myšlenky na choroby počátkem týdne zažeňte nebo sami sebe budete naprosto zbytečně stresovat! Naopak podlehněte touze a pusťte se do zjišťování informací o magii a věcech které nemůžeme uchopit, změřit ba ani ověřit - prospěje to vaší psychice! Uprostřed týdne se totiž vaše fantazie virtuelně začne vznášet a dokonce se mnozí nejednou probudíte ještě před svítáním díky živým snům. Pokud se ve vaší blízkosti rozvine diskuse o politice, náboženství, či cizokrajných zemích, překvapíte ostatní svými znalostmi. Během víkendu dostanete příležitost vyříkat si s lidmi všechny nesrovnalosti a zklidnit vaše vztahy povšechně. Pozor si ale dejte na přílišnou žoviálnost a rozvernost. Nějaký človíček který vězí po uší v problémech vás totiž může nařknout, že vám mnohé padá samo do klína, bez vašeho přičinění.


Váhy (23.9. - 23.10.)
Počátek týdne může být startem nového partnerství nebo obchodní spolupráce, a žijete-li v trvalém vztahu, pocítíte jak ve vás začíná vzrůstat větší touha, a kupodivu o tom co cítíte budete hovořit velmi otevřeně. Větší erotickou touhu pocítíte uprostřed týdne díky Luně. Ale pozor, neb bude v trigonu na retrográdní planetu Pluto, vaše jednání může lehce sklouznout k manipulaci! Intelektuální debaty máte rádi povšechně, a během víkendu se dostanete mezi skupinku lidí, která bude sdílet vaši životní filozofii, vaše priority, takže ze setkání se můžete pravidelně díky skvělým diskusím vracet až ráno.


Štír (24.10. - 22.11.)
Máte-li nějaké restíky v zaměstnání, díky rychlosti kterou vám dodají počátkem týdne Luna s Marsem vše doženete. Divný pocit, že byste mohli přijít o stávajícího partnera v mnohých začne vyvolávat uprostřed týdne Luna s Plutem. Uvědomíte si totiž, jak hluboké citové pouto je mezi vámi, ale Pluto se postará o nejistotu, proto si začnete klást sami sobě nepříjemné otázky, zejména zda vás stávající partner či partnerka opravdu milují. Máte-li problémy okolo daní, úvěru, hypotéky, ... dostanete během víkendu příležitost vše obrátit ve svůj prospěch. Dokonce se mnohým podaří vyřešit nějaké dávné tajemství, záhadu!


Střelec (23.11. - 21.12.)
Počátkem týdne si nejednou pomyslíte že na světě je přeci jen hezky! Luna totiž bude ve vašem domě radosti, her, ale pozor - i mileneckých vztahů, a to by vás mohlo svádět k lehkomyslnosti, neb k nevěře nebudou mít zadaní daleko! Naopak nezadaní dostanou příležitost k seznámení. Uprostřed týdne si velmi pečlivě začněte hlídat případné změny na pracovišti. Vy totiž zprvu budete nadšeni ale Pluto je retrográdní, a lehce by se mohlo stát, že přijdete o nějaké finanční výhody! To že se během víkendu budete tvářit vážně ještě váš protějšek unese neb vám to dá prostor vyřešit záležitosti či problémy, které jste díky tomu že vám byly nepříjemné neřešili. Ale to, že nebudete mít smysl pro legraci a vtip vezmete naprosto vážně může vašeho intimního partnera naštvat.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)
I když se vám doma počátkem týdne něco nebude líbit nebo dokonce začnete mít nutkání například stěhovat nábytek, nic doma neměňte, žádného vděku byste se nedočkali! Uprostřed týdne si pečlivě hlídejte, zda svoji náklonnost nedáváte najevo až přílišnou blízkostí, prostě můžete dělat dojem, že se na svého intimního partnera potažmo partnerku skoro lepíte...ono to může být vaší drahé polovičce zprvu příjemné, ale jenom chvíli...Vše do čeho se pustíte během víkendu uděláte velmi rychle, ale kupodivu se i přes radost jak jste rychlí budete cítit nějak sami. Ale je možné, že tu samotu budete vyhledávat dobrovolně, a následně z toho že jste sami budete mít stres. Rada je snadná - nikoho od sebe nikoho tedy ani intimního partnera neodhánějte!


Vodnář (21.1. - 18.2.)
Zkraje týdne vás to potáhne do přírody, ale když například podniknete výlet, ostatní můžete uštvat neb budete neustále spěchat - oni prostě půjdou, ale vy poběžíte! To se týká i běžných denních pochůzek, tak zpomalte tempo ať další dny léta netrávíte se sádrou na noze či obvázanou hlavou! Vzpomínky na rodiče a kraj kde jste prožili svoje mládí ve vás uprostřed týdne velmi intenzivně začne probouzet Luna. Vůbec se nedivte, když díky nostalgii ucítíte touhu si s rodiči či prarodiči popovídat..vidět kraj kde jste trávili jako děti prázdniny a nebudete líní sednout do auta a překvapit je. Máte-li děti, během víkendu vám předvedou jak mají bujnou fantazii, a něco vyvedou! Berte to jako dětskou rošťárnu, a nevyvozujte z toho žádné ukvapené závěry natož zákazy! I vy sami totiž budete velmi hraví, a když se zapojíte do hry se svými potomky, možná nějakou darebnost vyvedete s nimi !


Ryby (19.2. - 20.3.)
Nepokoušejte zkraje týdne osud a nápady zejména jak si přilepšit finančně nejdříve s někým zkonzultujte! Pokud dostanete nějakou nabídku na práci za ""hvězdné peníze", tak než přitakáte vše si ověřte, smlouvu dopodrobna pročtěte, neb mnohé může být jinak než bude znít nabídka! Uprostřed týdne se sousedy a blízkými příbuznými začnete mluvit oklikou, nakousnete větu a nedokončíte. Trošku si totiž s nimi pohrajete, neb nedávné slovní šarvátky se vám vryly hluboko do paměti a nebudu daleko od pravdy, že slovní hrátky budou vaší malou pomstou. Ke konci týdne budete doma velmi nesoustředění, neposední, potáhne vás to ven, mezi lidi, někteří se v duchu zasníte jak si jen tak chodíte někde po lese. Mnohé to přiměje k nějakému rozhodnutí, a třebas pozměníte plány na další týden - mnozí se rozhodnete prodloužit si o několik dnů víkend, zejména Rybky které volné dny budou trávit ve městě totiž začnou mít pocit, že je doma něco dusí!

Vypracovala Naďa Šmídová
telefon 603 422 219
e-mail : nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek