Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Čekání na Vánoce s adventním kalendářem Haribo
spoluprace

Čekání na Vánoce s adventním kalendářem Haribo

Zima klepe na dveře a s ní přichází tolik očekávané předvánoční období. Děti se těší na Mikuláše, připravují si básničky a zpytují svědomí, zda byly celý rok hodné. A rodiče? Ti se snaží svým ratolestem zpříjemnit čekání na Vánoce dárkem plným překvapení.

Společnost Haribo myslí na všechny a nabízí tip na dárek od Mikuláše.
Díky adventnímu kalendáři Haribo budou děti s nadšením odpočítávat příchod Ježíška a ještě si zamlsají. Bonbony Haribo obsahují pro dětský vývoj důležitou želatinu, která je vhodná také pro stavbu kostí a kloubů.

„Tento rok jsme se rozhodli přidat k adventnímu kalendáři kromě želatinových bonbonů také hračky, které dětem zpříjemní čekání na Vánoce,“ říká Ing. Jan Růžanský, jednatel společnosti Haribo. „Velký Haribo kalendář skrývá za svými dvaceti čtyřmi okénky sladké lahůdky HARIBO a MAOAM a tři překvapení v podobě upomínkových předmětů, jež potěší všechny Haribo přátele. Zadní strana Adventního kalendáře překvapí hlavně fanoušky Zlatých medvídků, skrývá velkou omalovánku,“ dodává Jan Růžanský.

Haribo adventní kalendář v sobě skrývá několik druhů mini bonbonů, jako například tradiční Goldbären Minis, velmi oblíbené Happy Cola Minis s příchutí coca coly, Maoam Würfel a mnoho dalších mini bonbonků, které potěší a rozjasní dětský úsměv. Na každý den je určeno jedno okénko, které si Vaše dítě s radostí otevře, pochutná si a dostane do těla potřebnou želatinu. Ta poskytuje čtyři aminokyseliny potřebné pro tvorbu kolagenu. Pokud je množství těchto aminokyselin v organismu dostačující, kolagen se dobře obnovuje, a tím zabezpečuje dobrý stav kůže, vlasů, kloubních chrupavek, šlach, všech vazivových tkání a cév. Protože je však v našem jídelníčku zdrojů kolagenních aminokyselin málo, vyplatí se hledat jejich další zdroje v různých potravinách a náš jídelníček tak jimi doplnit.

V běžné obchodní síti je adventní kalendář HARIBO k dostání za MOC 198,- Kč


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek